Kim jesteśmy

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe PIOMET Piotr Adamczyk rozpoczęło swoją działalność w 1998 roku jako niewielki zakład zajmujący się obróbką różnych elementów metalowych na zlecenie. Z biegiem czasu firma nawiązywała współpracę z wieloma kontrahentami i zaczęła wykonywać kompleksowe usługi dla górnictwa, jak również dla przemysłu spożywczego i samochodowego.

W 2006 roku posiadała już wielu stałych klientów, a równolegle ze zdobywaniem rynków zbytu Właściciel rozszerzał zakres wykonywanych prac oraz asortyment wyrobów i usług, co pozwoliło na eksport wyrobów na rynki europejskie.

W 2007 roku Właściciel wybudował nowe hale produkcyjne, gdzie przeniósł swoją dotychczasową działalność co wpłynęło na dalszy rozwój firmy oraz zwiększanie możliwości produkcyjnych.

Sukcesywnie firma powiększała park maszynowy, wyposażony w centra obróbcze CNC jak i obrabiarki konwencjonalne, zapewniając tym samym wysoką jakość wykonywanych wyrobów i usług. 

Obecnie firma specjalizuje się w wykonywaniu kompleksowych usług dla następujących gałęzi przemysłu: górnictwo, kolejnictwo, motoryzacja oraz innych  – zgodnie z indywidualnym życzeniem Klienta.

Co nas charakteryzuje

  • Realizacja najbardziej wymagających zleceń

    PPU PIOMET Piotr Adamczyk zajmuje się kompleksową obróbką metali od koncepcji do całkowitej realizacji.

  • Doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy

    w połączeniu z odpowiednio przygotowanym procesem technologicznym z zakresu projektowania i precyzyjnej obróbki mechanicznej pozwala na realizację projektów dla różnych gałęzi przemysłu w zależności od indywidualnych potrzeb klientów.

  • Nowoczesny park maszyn

    pozwala skutecznie konkurować z innymi firmami w tej branży oraz sprawia, że PPU PIOMET Piotr Adamczyk posiada opinię solidnego i rzetelnego kooperanta i producenta urządzeń oraz elementów i podzespołów stosowanych w przemyśle.

Jakość

Mając na uwadze zaspokojenie potrzeb Klientów firmy na najwyższym poziomie PPU PIOMET Piotr Adamczyk ma wdrożony system zarządzania jakością oparty o normę ISO 9001:2015.

 

Zakresem certyfikacji jest:

Projektowanie, wykonawstwo, montaż oraz dostawa urządzeń i ich elementów dla przemysłu.

Profil biznesowy

Swoje usługi świadczymy dla różnych gałęzi przemysłu, a nasze działania i kierunek rozwoju dostosowujemy do kluczowych klientów. 

Przemysł górniczy

35%

Przemysł kolejowy

30%

Przemysł motoryzacyjny

20%

Przemysł hutniczy

8%

Inne

7%